Bestyrelse

W1siziisijiwmtgvmtevmjivndi4m2y5edf5mv9nru1fxzcyohg5mhb4lmpwzyjdxq?sha=d6df9d6546823ddb
Bestyrelse

Aarup BK Håndbold, bestyrelse pr. 23. april 2018


Navn Rolle Kontaktoplysninger
Bjarne Petersen Formand
Email: bjarne.petersen@aarupboldklub.dk

Mobil: 61 62 62 65

Preben Andreasen Næstformand

Email: preben@pa-service.dk

Mobil: ‭22 80 27 43‬

Thomas Fogh Kasserer
Email: thomas.fogh@aarupboldklub.dk

Mobil: 30 66 80 30

Søren Bækholm Medlem
Email: sb@munkgaarde.dk

Mobil: 40 11 53 85

Bonnie Uglebjerg Medlem
Email: bonnie1981@live.dk

Mobil: 61 26 07 79

Trine Kellbjerg Hansen Medlem
Email: sandlokken12@privat.dk

Mobil: 26 36 16 74

Lars Hansen Medlem
Email: larshan1991@gmail.com

Mobil: 20 31 09 91

Kristina Thybo Suppleant
Email: thybo8@msn.com
Mobil: 21 63 44 02

Malene Lehrmann Jeppesen Suppleant
Email: malene_lehrmann@hotmail.com

Mobil: 51 41 61 89

W1siziisijiwmtgvmtevmjavog83zdrzdty4ev9nyxjrdxnzzw5fmtywedywmhb4lnbuzyjdxq?sha=fdd658dfb9829b0b