Trænere

Trænere 2016/2017

(opdateres løbende med kontakt info)

Trille Trolle (forældre/barn håndbold for de mindste):
  • Helene Kjeldsen Christensen (tlf. 28153953)
  • Anne Christensen (tlf. 28355356)
U5/U6 mix:
  • Lene Nissen (lp-nissen@stofanet.dk)
  • Dorte Pedersen (dortejorgen@gmail.com)
U7/8 Pige:
  • Thomas Lassen (thomaslassen76@gmail.com)
  • Zenia Cecilie Westh Rasmussen (zeniaw@live.dk)
U7/8 Drenge:
  • Troels Sørensen (trso1970@gmail.com)
  • Søren Hansen (sandlokken12@privat.dk)
U10 Pige:
  • Bonnie Uglebjerg (Bonnie1981@live.dk, tlf. 61260779)
  • Malene Lehrmann Jeppesen (malene_lehrmann@hotmail.com, tlf. 51416189)
  • Katrine Lehrmann Jeppsen
U10 Drenge:
  • Bjarne Petersen (bjarnep123@gmail.com, tlf. 61626265)
  • Lars Hansen (hansen-lars@mail.dk)
U12 Pige:
  • Heidi Petersen (heogan@gmail.com, tlf. 20440935)
  • Tanja Tinggaard Hartmann-Jensen (tulle_tinggaard@hotmail.com, tlf. 26179831)
  • Thomas Christiansen (thomas.even121@gmail.com, tlf. 24675480)
U12 Drenge:
  • Jan Uglebjerg (januglebjerg@stofanet.dk, tlf. 29251539)
  • Johannes Grunddal Pedersen (johannes-97@live.dk)
  • Bjørn Ellemand
U14 Piger (Højfyn)
(samarbejde mellem Aarup Boldklub Håndbold og Vissenbjerg GIF Håndbold)
  • Morten Kingo (kaptajnkingo@gmail.com, tlf. 29698419)
U14 Drenge (Højfyn):
(samarbejde mellem Aarup Boldklub Håndbold og Tommerup HK)
  • Lotte Andreasen (larsgrave@hotmail.com, tlf. 24635030)
  • Preben Andresen (preben@pa-service.dk, tlf. 22802743)
  • Michael Jørgensen ( tlf. 20990319)

U16 Piger (Højfyn)
(samarbejde mellem Aarup Boldklub Håndbold, Vissenbjerg GIF Håndbold og Tommerup HK)

  • Tim Sloth (timsloth@hotmail.com, tlf. 27119346)
  • Charlotte Krogsøe (ck@stok.dk, tlf. 40708206)
  • June Sloth (june_sloth@hotmail.com, tlf. 60564630)

U16 Drenge (Højfyn)
(samarbejde mellem Aarup Boldklub Håndbold, Vissenbjerg GIF Håndbold og Tommerup HK)

  • Oline Green Fredsøe (oline@fredsoe.dk, tlf. 60222711)
  • Niels Gyldenvang (niels.gyldenvang@waoomail.dk, tlf. 26239673)
  • Martin Jensen (tlf. 26615777)

U18 Piger (Højfyn)
(samarbejde mellem Aarup Boldklub Håndbold, Vissenbjerg GIF Håndbold og Tommerup HK)

  • Torben Møller (tmo008@hotmail.dk, tlf. 27131674)
  • Lotte Bundgaard (lotte.bundgaard@hotmail.com, tlf. 22199980)
  • Maria Kjærby

Dame Senior:

  • Kristina Thybo (thybo8@msn.com, tlf. 21634402)
Herre Senior:
  • Jan Hermann (zakhermann@gmail.com, tlf. 27875980)
Håndboldfitness:
  • Heidi Petersen (heogan@gmail.com, tlf. 20440935)
  • Kristina Thybo (thybo8@msn.com, tlf. 21634402)